Výtvarná soutěž

Letošní rok se naši žáci zapojili do soutěže pořádané Českým zahrádkářským svazem. Do Prahy jsme zasílali pět prací, které byly vybrány jako nejlepší. Téma soutěže bylo „Krása a zdraví ze zahrady“. Žáci měli zúročit své znalosti z praktických činností. Vzpomenout si, jaké rostliny a byliny je možné využívat k podpoře našeho zdraví. Dále si měli zjistit, jaké výrobky z nich lze vyrobil a jakými technikami. Na výkresech se objevila napřílad levandule, měsíček lékařský či dýně. Přejeme tvůrcům, aby jejich práce před hodnotící porotou v Praze uspěly.

Vybrané výkresy vytvořili: Johanka Kubíčková ( 8.B ), Iveta Rulíšková ( 8.B ), Miroslava Hamplová ( 8.A ), Šárka Janíčková ( 6.A ) a Aleš Nguyen ( 7.A). Výkresy postupujících i nepostupujících žáků si můžete prohlédnout v mezipatře staré budovy. Natálie Navrátilová