Sdružení D ve spolupráci s POMOZTE DĚTEM

Nadace rozvoje občanské společnosti měšla zájem o kresby kuřete k prodeji na e-shopu Pomozte dětem. Do této akce jsme se zapojili i my. Za naši školu jsme zaslali krásných 150 prací našich žáků. Výtěžek půjde na podporu potřebným a znevýhodněným dětem, takže je možné, že podpoří i někoho z našich žáků. Nadace Pomozte dětem nabízí na svém e-shopu různé reklamní předměty, jejichž zakoupením přispějete potřebným dětem. Můžete také poslat peníze přímo na jejich konto. Všem žákům, kteří krásné kresby vytvořili děkujeme za spolupráci a podporu dobré věci. Bližší informace se dozvíte na webových stránkách nadace POMOZTE DĚTEM, nebo na naší nástěnce v mezipatře staré budovy. Podívat se také můžete přímo na facebookové stránky Sdružení D, kde najdete informace o zapojení naší školy, viz odkaz níže. Natálie Navrátilová

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0y3KDCj8ZPHpSyNGNx6sHNpKzVyAFKeTrRAefhWPGCXBZvXXmK7uRqcT4i3hDk3QNl&id=100064702715350