ADVENTNÍ ČAS V I.A

Že tyto adventní věnce nevyráběly děti? Vyráběly. A že je nevyráběli právě naši nejmenší? Vyráběli. Žáci z I.A měli v adventním čase napilno. V rámci projektu Vánoce přicházejí, si každý žáček vyrobil adventní věnec, aby si doma s rodinou mohl postupně zapálit 4 svíce a připravit se tak na Vánoce.

Podpořit předvánoční čas vyrazili žáčci společně s paní učitelkou i do Šumperka na Vilu Doris, kde si každý vyrobil dřevěný svícen a procházkou po městě si prohlédl vánoční stromečky, které zdobily děti z různých šumperských školek. Poprvé tak žáčci s paní učitelkou, jako třída, cestovali vlakem a autobusem.

Celý letošní adventní čas jsme zakončili vánočním divadlem v kostele sv. Jiří v Bludově. Společně s rodiči a příbuznými jsme si tak připomněli, jak to bylo s Ježíškovým narozením, předali rodičům dáreček – stromeček ze slámy a vyrazili domů na vánoční prázdniny, huráááááááááááááááá 😊.

Lenka Valentová