Bláznivý týden ve škole?!

Bláznivý týden, téma které na téhle škole ještě nebylo. Díky dvěma žačkám Ele Krystkové ze VII. B a Sofii Krobotové z VIII. B, se bláznivý týden stal realitou i u nás ve škole, protož právě ony přišly s tímto nápadem, který okoukaly na jiných školách.

Úkolem bláznivého týdne bylo si vzít v jednotlivé dny nějaké bláznivé oblečení podle níže napsaných instrukcí:

V pondělí si děti mohly vzít nějaké zajímavé pyžamo. V úterý byla možnost si vzít oblečení na motivy kteréhokoliv povolání. Ve středu byl den, který je v České republice nejpopulárnější, úkolem bylo si vzít cokoliv jen ne aktovku. Ve čtvrtek jsme měli ve škole opravdu hodně barevno, protože byl barevný den. A bláznivý týden jsme zakončili pátkem a to pohádkovými postavami, školu ozdobili princezny, rytíři, draci, vodníci, aj…

V jednotlivých třídách se o nejlepším kostýmu vždy hlasovalo a ten, kdo za celý týden nasbíral nejvíce bodů se mohl těšit na sladkou odměnu.

Vyhlášení výherců proběhlo v pondělí 29.04.2024 školním rozhlasem. Výherci jednotlivých tříd se stali:

I. A – Ester Martináková; I. B – Tadeáš Jelínek; II. A – Eliška Maturová; II .B – Ema Groharová; III. A – Karolína Minářová; III. B – Teodor Kulhaj; IV. A – Elizabeth Králová; IV. B – Evelína Motyková a Karin Krystková; V. – Daniel Zubatý; VI. A – Barbora Klvaňová; VI. B – Michaela Smažáková; VIII. A – Radek Matura; VII. B – Amálie Bundilová; VIII. A – Monika Frenclová a Eleni Honemannová; VIII .B – Jakub Kunert; IX. A- nezúčastnili se bodování; IX. B – nezúčastnili se bodování

Ostatním zúčastněným žákům moc děkujeme.

Otázka pro organizátorky:

Jak Vás napadlo tento bláznivý týden uspořádat?

,,Viděly jsme to na internetu, tak jsme to chtěly také u nás na základní škole uspořádat, hlavně nás zajímalo kolik lidí se zúčastní´´

Petr Jašek (IX. B) a organizátoři akce