Běh po fáborkách

Na naší škole je již dlouholetou tradicí ke Dni dětí pořádání běhu po fáborkách, kterého se mohou účastnit všichni žáci 1. stupně. Ani letos tomu nebylo jinak. A tak jedno slunečné páteční dopoledne se sešlo 162 závodníků na autobusové zastávce Bludov,,konečná. Soutěžící byli rozděleni do družstev a po jedné minutě postupně odstartovali. Během celého závodu běželi po fáborkách a cestou hledali a zapisovali si písmena, ze kterých nakonec museli složit tajenku. Všichni byli moc šikovní, navzájem se podporovali, pomáhali si a dokázali vyřešit tajenku. Všechna družstva tak šťastně doběhla do cíle.

Z velkého počtu soutěžících obsadila první tři místa tato družstva:

  1. místo:

Hubáček Matouš – 5.B

Kašparová Emma – 4.B

Velčovský Martin – 2.B

Papajková Anna – 1.A

  1. místo:

Kulhajová Liliana – 4.A

Unzeitig Václav – 3.A

Buchta Richard – 2.B

Benediktová Nikol – 1.A

  1. místo:

Vernerová Eliška – 5.A

Machálek Daniel – 4.A

Komínek Daniel – 2.B

Švédová Zuzana – 1.B

Výsledky byly velmi těsné, proto všem soutěžícím patří velká gratulace!

Blanka Pavelková, Dana Králová