Deváťáci patrony prvňáčků

V polovině října jsme se společně s žáky IX. A poprvé vydali na návštěvu do I. B. Každý z deváťáků si vybral svého prvňáčka a tomu se stal patronem. Aby se skoro dospělých žáků „malošci“ nebáli, vyrobili jim deváťáci v hodinách výtvarné výchovy krásné záložky do knih. Na každé měl prvňáček své jméno. Úvodní slovo si vzala paní učitelka třídní IX. A a prvňáčky na příchod deváťáků řádně připravila. První návštěva byla opatrná a krátká. Pro mnohé z nich čas nestačil a oboustranně se těší, až se opět navštíví. Prvňáčci prý byli z velkých „ bráchů a séger“ velmi uneseni a můžeme prozradit, že další návštěva nás čeká na Halloween, kdy prvňáčkům přiblížíme o jaký svátek se vlastně jedná a co všechno se bude na naší škole v odpoledních hodinách dít.

Navrátilová Natálie, třídní učitelka IX. A