Raftový výlet 8. A

Na konci školního roku jsme se rozloučili přespávačkou ve škole a raftovým výletem následující den. Přálo nám počasí, a tak jsme odpoledne strávili u her. Hledání pokladu dalo některým zabrat, protože klíč se skládal z hádanek a veršů. Odměna pak byla sladká, ale někdo se musel obětovat a vylézt pro ni na strom. U plnění výzev jsme se hodně nasmáli. Zvlášť když museli někteří mluvit s vyplazeným jazykem, nebo psát nohou či druhou rukou, nebo si dát velké množství piškotů do pusy a usmát se. Jakmile se setmělo, měli jsme stezku odvahy. Pištění některých holek se ozývalo po celé škole. Na závěr jsme si opékali na ohni a spát se šlo na školní zahradě nebo ve škole. Ráno jsme si udělali palačinky ve cvičné kuchyňce a vyrazili jsme do Postřelmova na rafty. I když k ránu pršelo, počasí se umoudřilo a my jsme si užili rafty s koupáním a smíchem. Natálie Navrátilová, třídní učitelka