Šťastnou plavbu!

Konec června se pomalu blíží a tím i konec školního roku. Pro prvňáčky z I. B to znamená, že je čeká jejich první závěrečné vysvědčení a první letní prázdniny. Když zavzpomínáme o deset měsíců zpátky, vzpomeneme si na ty dětské tváře plné obav, trochy ostychu a některé byly naopak plné nadšení, co je vlastně v té škole čeká. Prvňáčci udělali tento školní rok velký kus práce. Na začátku září si dokonce někteří nedokázali nachystat věci na vyučování, neuměli se podepsat a nyní už většina z nich krásně píše a čte si pohádky pro potěšení. Po takové dřině je čeká odměna a to v podobě letních prázdnin. Přejeme jim mnoho krásných zážitků, letních slunečných dnů, radosti s rodinou a bezpečnou plavbu do druhého ročníku. Mějte se krásně a pěkné prázdniny!

Mgr. Marta Banková, třídní učitelka I. B