Závěr školního roku pro naše prvňáčky

První třída je nezapomenutelná pro všechny děti. Spoustu nových informací, kamarádů, zážitků… Na konci roku se hodnotí, odměňuje. Pro naše prvňáčky byl připravený týden plný zážitků jako odměna za úspěšné ukončení náročného roku, kde se během 10 měsíců stanou z hravých dětí gramotní lidé. Je to úžasná změna. Všechny děti tuto změnu se svými blízkými zažily. My jsme tento týden začali vzpomínkami na mateřskou školu. Při návštěvě MŠ se děti vrátily do míst, kde prožily krásné chvíle. Pozdravily se se svými kamarády i učitelkami. Moc děkujeme za krásné přijetí. Druhý den pro nás připravil OÚ Bludov Pasování na čtenáře na zahradě kulturního domu. Rytíř Knihoslav pasoval všechny děti mezi čtenáře. Paní učitelky musely potvrdit, že děti opravdu umí číst. Moc děkujeme všem za krásný zážitek a upomínkový dárek. Třetí den se děti moc těšily do Pradědova muzea, kam se všechny děti vždy těší. Po naučném programu, velmi pěkně připraveném, si pohrály v muzeu i na zahradě. Nechyběla ani sladká odměna. Pradědovo muzeum je opravdu úžasné místečko v Bludově. Děkujeme za výbornou atmosféru. Zážitkový týden jsme zakončili posledními přípravami na oslavy naší školy a potom už jen….. HURÁ PRÁZDNINY!!!

Jarmila Březinová